Dzisiaj jest: 7.5.2021, imieniny: Augusta, Gizeli, Ludomiry

Wymienię skrzynkę czereśni na umeblowaną kawalerkę...

Dodano: rok temu Czytane: 591 Autor:
Redakcja poleca!

Kolejny rok z rzędu ceny kolejnych produktów sięgają absurdów. Ceny dobijają do trzech cyfr, nikt nie był na to przygotowany.

Wymienię skrzynkę czereśni na umeblowaną kawalerkę...

Czereśnie właśnie pojawiły się na targowiskach. Ludzie którzy chcieli je kupić są w ogromnym szoku. Ceny dobijają do trzech cyfr, nikt nie był na to przygotowany. Teraz klienci są wściekli, ponieważ nie mogą sobie pozwolić na produkt, który do tej pory nie był aż tak drogi.
Czereśnie co roku cieszą się wielkim powodzeniem, ich wyjątkowy smak sprawia, że nie możemy przestać ich jeść. W tym roku możemy mieć wielki problem z zakupem owoców, których ceny przygniatają do ziemi. Klienci są wściekli na sprzedawców, którzy postanowili wystawiać swoje produkty po tak wysokich cenach.
 

Czereśnie nigdy nie kosztowały tak dużo - co się dzieję z rynkiem, że sprzedawcy wystawiają tak absurdalne oferty?

Na Krakowskich targowiskach ceny czereśni sięgnęły absurdu. U sprzedawców trzeba zapłacić 100, 110 a nawet 120 zł, które za kilogram czereśni wydają się wyjątkowo zawyżone. Klienci targowisk narzekają na sprzedawców, którzy zasłaniają się kosztami produkcji, energii oraz ciągłą suszą i problemami ze znalezieniem ludzi chętnych do pracy.

 

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.